ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lexo para se te Postosh !!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ACIDI
Admin
Admin
ACIDI

Numri i postimeve : 221
Age : 26
Nga Jeni : Deqan
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Lexo para se te Postosh !!!   Sat Dec 20, 2008 4:02 am

Kur don te postosh nje Filem ne forumin tonë atehere se paku duhet te ket nje screenshot ( fot ) .
Dhe ju kisha lutur qe Linqet ti qesini ne Code pra keshu :
Kodi:
Linki i Codit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.sgh-team.tk
 
Lexo para se te Postosh !!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Multimedia (¯`·., :: Filma / Movies-
Kërce tek: