ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lexo Para Se Me U Prezentu !!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ACIDI
Admin
Admin
ACIDI

Numri i postimeve : 221
Age : 26
Nga Jeni : Deqan
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Lexo Para Se Me U Prezentu !!   Fri Dec 19, 2008 8:25 pm

Ne ket Topic e drejt e antarit osht qe ta bej nje prezentim ( minibiografi ) sa ma te qart / te kuptueshum - kerkohet seriozitet maximal dhe te tregohet e verteta rreth antarit .. [ mbasi qe te gjith e dini se ne nuk kemi qfar te fshehim edhe pse posedojm nofka te ndryshme ne ktu e prezentojm veten me emra real origjinal dhe nuk hezitojm ta themi t' verteten ] kshtu qe mos keni frik nga ndonje gje - qdo prezentim e ka vleren e vet ... prezentimi esht pjes e forumit dhe para se me fillu me hap ndonje tem t' re ne forum ather e vizitoni ket rubrik lexoni rregullat pastaj nese jeni ne pajtim me rregullat tona ather lirisht mundeni me vazhdu me forumin .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.sgh-team.tk
 
Lexo Para Se Me U Prezentu !!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Qendra e forumit (¯`·., :: Prezantohu në Forum-
Kërce tek: