ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Himni i ri " kosoves "

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ACIDI
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 221
Age : 26
Nga Jeni : Deqan
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Himni i ri " kosoves "   Sun Dec 21, 2008 5:00 am

Himni i Kosovës

Ja cili do të ishte himni ma i preferuar për Kosovën


Aty ku flet kosovarçe nëna
Ku nuk shndrit kurrë dielli as hëna
Aty ku nuk të ndahet kurrë gazepi
Ku zot i vërtet është minoriteti

Aty ku udhëheqin
Llapi e Drenica
Aty ku flamuri
I ka 6 zvezdica

Aty ku dikujt
I bën ve dhe knusi
Vendi me flamur
Si Miki Mausi

Aty ku meshkujt
Martohen ndër vete
ku falen traktorë
për minoritete

Aty ku të vdekurit
I thonë rroftë Rugova
'shtet' multietnik
Me emrin Kosova
by llastiki Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.sgh-team.tk
 
Himni i ri " kosoves "
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Diskutime të ndryshme (¯`·., :: Humor & Gjëegjëza-
Kërce tek: