ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Femra kujdes, "donzhuanët" e internetit po ju mashtrojnë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ACIDI
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 221
Age : 25
Nga Jeni : Deqan
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Femra kujdes, "donzhuanët" e internetit po ju mashtrojnë   Fri Jan 23, 2009 6:51 pm

Shumë femra dhe gra të vetmuara, janë të pasionuara pas internetit, faqeve për shoqëri dhe komunikim online. Kështu që, ato kalojnë ditë të tëra duke biseduar me
meshkuj të panjohur, me të cilët takimi në botën reale do të ishte një zhgënjim i madh. Për t’ju shmangur takimeve të pakëndshme dhe në kohë të ndërpritni komunikim me këto meshkujsh, ekspertët e komunikimit sugjerojnë që t’ju shmangeni këtyre 5 tipave të meshkujve.

1) ‘’Mashkull i fshehtë’’ – gjithmonë ju dërgon fotografi ku fytyra e tij nuk duket ose është e paqartë, ndërsa trupin e tij e tregon pa asnjë problem. Ekspertët vlerësojnë se ky tip i meshkujve zakonisht janë të martuar, në lidhje apo të shëmtuar dhe kanë frikë se dikush mund të zbuloj identitetin e tyre. Këto meshkujt duan vetëm kontakte fizike ose seks pa romantikë – gjë që femrat e kërkojnë më së shumti nga partnerët e internetit.

2) ‘’Mbreti i romantikës’’ – i përsërit vazhdimisht fjalitë ‘’dua të shkojmë diku vetëm ne dy, ëndërroj një shëtitje rreth plazhit, të shohim lindjen e diellit në agim’’, dhe po ashtu ai pranon çdo dëshirë tuajën. Sigurisht bëhet fjalë për ndonjë mashkull të dëshpëruar i cili me çdo kusht dëshiron të ketë takim me një femër.

3) ‘’Bombardues’’ – është një mashkull i cili kërkon në internet femër pa asnjë kriter dhe ka të njëjtin standard apo model të ngacmimit: ‘’e nderuara ime, do të takohemi për një pije ose për darkë, sot jam plotësisht i juaji’’ dhe fraza të këtij rangu në vazhdim. Këto janë porosi që e bëjnë të mendoj një femër se ky tip meshkujsh bombardon femrat me ftesa për pije e darka dhe në fund del i pasuksesshëm.

4) ‘’Maniak i punës’’ – ai i cili asnjëherë nuk largohet nga puna dhe vazhdimisht flet për financa dhe punë. Ky është një mashkull që punën e ka prioritet dhe kuptohet se nuk aftësi për të pasur një kontakt me një femër.

5) ‘’Mashkull pedant’’ – nëse mashkulli me të cilin komunikoni kërkon femër të moshës 18 – 25 vjet, flokëkuqe, gjinj të mëdha dhe kërkon që femra të mos ketë mbi 55 kilogramë, bëhet fjalë për një mashkull me karakter të rëndë. Ato njerëz shpesh kanë fantazi të çuditshme seksuale, ku për shumë femra aktet e tilla janë të neveritshme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.sgh-team.tk
 
Femra kujdes, "donzhuanët" e internetit po ju mashtrojnë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Diskutime të ndryshme (¯`·., :: Bota Erotike-
Kërce tek: