ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si Te Mirren IP Permes MSN .

Shko poshtë 
AutoriMesazh
N!T!
V.I.P.
V.I.P.
avatar

Numri i postimeve : 153
Age : 23
Nga Jeni : strellci
Registration date : 20/12/2008

MesazhTitulli: Si Te Mirren IP Permes MSN .   Mon Dec 22, 2008 6:36 am

Si Te Mirren IP Permes MSN .
Ketu e Keni se si mundeni tja merrni dikujt IP permes MSN.

Nje Menyre e lehte per te gjetur IP e Messengerit se nga cili vend eshte personi i cili kontaktoni:

Hape
dritaren e MSN listes me Personin te cilin Kontaktoni edhe shkruani
"/run cmd /k netstat -n" dhe do te hapet nje dritare e zeze. Ketu ju
mund te shifni host/IP me personi te cilin kontaktoni (mos e mbyllni
dirtaren) po te njejtit personi dergoni ndonje file foto, text, ose ...
dhe perseri e shtypni komanden "/run cmd /k netstat -n" ose ne dritaren
e zeze shkruani "netstat -n" dhe do te dale nje IP e re e cila eshte e
personi qe kontaktoni, kjo eshte
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.dj-niti-a.piczo.com
 
Si Te Mirren IP Permes MSN .
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Paneli i Kontrollit (¯`·., :: Hacking-
Kërce tek: