Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumPortalLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Klara, britanikja që nuk bëri seks për 105 vjet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ACIDI
Admin
Admin
ACIDI


Numri i postimeve : 221
Age : 31
Nga Jeni : Deqan
Registration date : 19/12/2008

Klara, britanikja që nuk bëri seks për 105 vjet Empty
MesazhTitulli: Klara, britanikja që nuk bëri seks për 105 vjet   Klara, britanikja që nuk bëri seks për 105 vjet I_icon_minitimeSun Dec 21, 2008 3:59 am

Britanikja 105 vjeçare, Klara, zbulon fshehtësinë e jetëgjatësisë së saj. Ajo thotë – PA SEKS! Klara sigurisht është virgjëresha më e vjetër në botë. Ajo asnjëherë nuk ka pasur seks, ndërsa arsyeja është, siç thotë ajo – ‘’nuk kam pasur kohë’’! Klara ka filluar të punoj për ekzistencë që si 12 vjeçe, ndërsa më vonë puna dhe interesi për gjërat tjera e kanë lënë atë pa dëshirë për gjininë e kundër. Ajo kujton fundosjen e Titanikut dhe Luftën e Parë Botërore. Sekretarja e dikurshme e cila para pak kohe festoj 105 vjetorin e lindjes, thotë se nuk ndjenë keqardhje pse s’ka pasur seks, sepse në realitet as që e di se si është. ‘’Miqtë më pyetnin se mos jam lesbike. Por përgjigjja ishte – jo! Unë isha e zënë me punë dhe asnjëherë nuk kam qenë e interesuar apo të kisha nevojë për seks. Nuk kam pasur as të dashur’’, shprehet virgjëresha Klara
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.sgh-team.tk
 
Klara, britanikja që nuk bëri seks për 105 vjet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Hamburg, Gjermani: Bie kërkesa për seks

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Diskutime të ndryshme (¯`·., :: Bota Erotike-
Kërce tek: