ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hamburg, Gjermani: Bie kërkesa për seks

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ACIDI
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 221
Age : 25
Nga Jeni : Deqan
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Hamburg, Gjermani: Bie kërkesa për seks   Sun Dec 21, 2008 4:04 am

Bordeli më i vjetër në Hamburg të Gjermanisë, i cili gjendet në lagjen ‘St. Pauli’, është mbyllur përgjithmonë, sepse prostitutat nuk kanë punë, ndërsa pronarja që e udhëheq këtë biznes thotë me një zhgënjim të madh se ‘’seksi sot është rëndë të shitet’’. Hotel Luxor blihet nga një investitor i panjohur, ndërsa dyert e bordelit do të mbyllen muajin tjetër, shprehet për mediumet gjermane pronarja Waltraud Mehrer. Ulja e kërkesës për seks është për shkaqe të ndryshme. Sot është tepër lehtë që me anë të internetit të takohen partnere seksuale apo adresa të klubeve të natës ku seksi është më i lirë dhe më i favorshëm për klientin.
alien
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.sgh-team.tk
 
Hamburg, Gjermani: Bie kërkesa për seks
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Diskutime të ndryshme (¯`·., :: Bota Erotike-
Kërce tek: