ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Zajmina : Makina vendi me i mire per te bere sex

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ACIDI
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 221
Age : 25
Nga Jeni : Deqan
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Zajmina : Makina vendi me i mire per te bere sex   Sun Dec 21, 2008 3:58 am

Në një intervistë dhënë për emisionin e televizionit “Vizion+”, “Zonë e Lirë”, që drejtohet nga shoumeni i njohur nga Shqipria, Arian Çani, ish Miss Shqipëria, Zajmina Vasjari, flet pa doreza rreth çdo pyetje që ka të bëjë me seksin. Telegrafi ju sjell të shkruar këtë intervistë.

Çani: Zajmina, keni nevojë të dashuroni për të bërë seks, apo të bëni seks për të dashuruar?
Zajmina: Të dashuroj për të bërë seks.

Çani: Cili është vendi ideal për ta bërë shpejt e shpejt?
Zajmina: Makina.

Çani: Cili është vendi ku do ta kishit të pamundur ta bëni?
Zajmina: Banjoja, sepse është e vogël…

Çani: Ju preferoni 1 mashkull që din ta bëjë dhe që ua dreth (tradhton), apo një që nuk di ta bëjë por është besnik?
Zajmina: Një që e bën mirë dhe që e dreth, por pa e marrë vesh unë.

Çani: Një mashkull që din ta bëjë por që është i shëmtuar, apo një mashkull që nuk di ta bëjë por që është i bukur?
Zajmina: Një që është i shëmtuar…

Çani: Preferoni të gjuani apo të jeni e gjuajtur?
Zajmina: Të jem e gjuajtur.

Çani: Preferoni t’i braktisni ju, apo të ju braktisin ata?
Zajmina: T’i braktis unë, sepse është më pak e dhimbshme.

Çani: Ju preferoni Zajminë t’i përkëdhelni apo të ju përkëdhelin?
Zajmina: Të dyja bashkë

Çani: Preferoni të ju lërë për një mashkull tjetër apo për një femër tjetër?
Zajmina: Për një mashkull.

Çani: Pra preferoni që nëse ju braktis, të deklarojë se e ka bërë me një mashkull tjetër, jo me femër?
Zajmina: Jo për femër, pse habitesh?

Çani: Nuk do ta kishe problem të jetë homoseksual?
Zajmina: (qeshet).

Çani: Zajmina, ju preferoni të ju përkëdhel një mashkull që nuk ju dashuron fare apo një mashkull që ju dashuron si i çmendur?
Zajmina: Të më dashurojë por pa dhunë…

Çani: Pra preferoni një që nuk ju do?
Zajmina: Jo, të jetë i dyti por pa…

Çani: Njërën duhet të zgjidhni…?
Zajmina: Të dytin.

Çani: Pra një mashkull që të rreh, por që të dashuron?!
Zajmina: (qeshet).

Çani: Preferoni që ai të shkojë me një tjetër duke menduar për ju, apo ta bëjë me ju dhe të mendojë për një tjetër?
Zajmina: Me një tjetër dhe të mendojë për mua.

Çani: Zajmina, preferoni ta shikoni atë duke e bërë me një femër tjetër, apo ju ta bëni me një mashkull tjetër?
Zajmina: Ndoshta duke parë atë me një tjetër.

Çani: Cila është fantazia juaj seksuale, që nuk e keni realizuar asnjëherë?
Zajmina: Të gjitha fantazitë që i kam parë, them që i kam realizuar.

Çani: Zajminë, cila është zona më erogjene në trupin tuaj?
Zajmina: I gjithë trupi.

Çani: Jo, jo, se kuptove…
Zajmina: Më shumë varet kush të prek.

Çani: Ju preferoni Zajminë me dritë fikur apo me dritë ndezur?
Zajmina: Varet nga rasti.

Çani: Më trego të puthësh tjetrin, ndërkohë që je me njërin, por e kam fjalën ajo me llape, a është tradhti apo jo?
Zajmina: Normal.

Çani: Po seksi oral është tradhti?
Zajmina: Është. Ndoshta për mashkullin nuk është, por te femrat quhet tradhti.

Çani: Por për femra e kam dhe unë fjalën kur…
Zajmina: (qeshet).

Çani: A mendoni se mund të bëjmë gjithçka në jetë kur jemi të dashuruar?
Zajmina: Jo, ndoshta ka të tjerë por unë jo.

Çani: Me një të panjohur preferoni ta bëni para, apo pas restorantit?
Zajmina: Me një të panjohur, as që do ta kishte shansin.

Çani: Po në qoftë se….
Zajmina: Nuk ekziston në qoftë se.

Çani: Pra duhet ta njihni shumë?
Zajmina: Patjetër.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.sgh-team.tk
 
Zajmina : Makina vendi me i mire per te bere sex
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Diskutime të ndryshme (¯`·., :: Bota Erotike-
Kërce tek: