ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mos Prit , n'Rapidshare . Downloado Menjeher

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ACIDI
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 221
Age : 25
Nga Jeni : Deqan
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Mos Prit , n'Rapidshare . Downloado Menjeher   Sun Dec 21, 2008 3:10 am

Rapidshare TuTo

Sic e dijm problem kemi me shkarkimin ne Rapidshare per shkak qe na duhet Premiumi !!

90% Te Vizitorve nuk kajn Premium dhe po kerkojn metoda

per me mujt me shkarku sa te duan pa premium

Une e gjeta nje metod dhe mua personal me punon,dhe shpresoj qe do tju punoj edhe juve.
Shkojm:

E Hapim NOTEPAD

e bojm paste kete CODE:

@echo off

echo ipconfig /flushdns
ipconfig /flushdns

echo ipconfig /release

ipconfig /release

echo ipconfig /renew

edhe e ruajm ne formatin .bat psh kshtu:

emri.bat

Dhe kur te na shfaqet Limit e hapim kete file dhe perseri shkojm ne

rapidshare dhe aty nuk do te mundeni te shkarkoni,pastaj pasi qe te shkarkoni

do tju shfaqet perseri limit dhe ju shkoni hapeni perseri kete filen e krijuar

dhe ter kohen shkoni ashtu me radh...mua me funksionoj shpresoj qe do tju funksionoj edhe juve !!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.sgh-team.tk
 
Mos Prit , n'Rapidshare . Downloado Menjeher
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Paneli i Kontrollit (¯`·., :: Hacking-
Kërce tek: