ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kur ta bon dikush Flood ..!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ACIDI
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 221
Age : 25
Nga Jeni : Deqan
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Kur ta bon dikush Flood ..!!   Sun Dec 21, 2008 3:01 am

#joinflood on
on @*:join:#:{
inc -u1 %adadforjoin. [ $+ [ $chan ] ]
if (%adadforjoin. [ $+ [ $chan ] ] >= 2) {
.mode $chan +MmiRc | /.remote off | /.timer 1 15 /.remote on | /.timer 1 25 mode # -MmiRc
}
set -u3 %Jfk. [ $+ [ $chan ] $+ . $+ [ $wildsite ] ] $calc( %Jfk. [ $+ [ $chan ] $+ . $+ [ $wildsite ] ] + 1 )
if ( %Jfk. [ $+ [ $chan ] $+ . $+ [ $wildsite ] ] >= 2) {
if ($nick isop #) return
.mode $chan +MRmib $wildsite | /.remote off | /.timer 1 15 /.remote on | /.timer 1 25 mode # -MRmi
set %palystan $nick($chan,0)
unset %fastfilters
:loop
inc %fastfilters
inc -u2 %tolele
if (%tolele >= 4) halt
if (%fastfilters > %palystan) halt
set %temp.filter.kicks $ialchan($wildsite,$chan,%fastfilters).nick
if (%temp.filter.kicks == $me) { goto loop }
if (%temp.filter.kicks isop $chan) || (%temp.filter.kicks isvo $chan) { goto loop }
if (%temp.filter.kicks ison $chan) .kick $chan %temp.filter.kicks 2Flood dhe Mass hyrje ndalohet ne $chan / Flooding is not permitted in $chan / Flood und Mass join ist nicht in $chan erlaubt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.sgh-team.tk
 
Kur ta bon dikush Flood ..!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Paneli i Kontrollit (¯`·., :: Hacking-
Kërce tek: