ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pse gjithmon femrat i tradhtojn meshkujt..per qfar arsye??

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ACIDI
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 221
Age : 26
Nga Jeni : Deqan
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Pse gjithmon femrat i tradhtojn meshkujt..per qfar arsye??   Sat Dec 20, 2008 8:52 am

Dikutoni ketu se pse femrat gjithmon i tradhtojn meshkujt dhe i mashtrojn....?? Sad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.sgh-team.tk
Karamelka
PrincesS
PrincesS


Numri i postimeve : 20
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Pse gjithmon femrat i tradhtojn meshkujt..per qfar arsye??   Sun Dec 21, 2008 8:15 am

Sepse Djemt na tradhtojn neve per at qy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ACIDI
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 221
Age : 26
Nga Jeni : Deqan
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Pse gjithmon femrat i tradhtojn meshkujt..per qfar arsye??   Sun Nov 07, 2010 11:50 am

Jo ska shanca na me i tradhtu femrat na femrat i dojm si syt e ballit e ska shanca na me i tradhtu femrat :$

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.sgh-team.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pse gjithmon femrat i tradhtojn meshkujt..per qfar arsye??   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pse gjithmon femrat i tradhtojn meshkujt..per qfar arsye??
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Diskutime të ndryshme (¯`·., :: Dashuria-
Kërce tek: