ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Futu ne pc te najkuj pa program...!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
N!T!
V.I.P.
V.I.P.
N!T!

Numri i postimeve : 153
Age : 23
Nga Jeni : strellci
Registration date : 20/12/2008

MesazhTitulli: Futu ne pc te najkuj pa program...!!   Sat Dec 20, 2008 1:29 pm

Per tu futur ne pc te najkujt pa pragram ..ateher shkojm kshtu...!!
__________________________

1.Se pari duhet te hapim Start ,
me pas Run , dhe ne Run shenojm "cmd" (pa thonjeza)

2.Dhe ne te do te shenoni "telnet" .

3.Pasi shfaqet telneti ateher shenojm
"o" (pa thonjeza) ..

dhe perfundimisht ne te do te shenojm :

// ip'n e pc's/c$

shembull : // 127.0.0.1/c$ dhe do te filloj te qaset (connecting pra: )
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.dj-niti-a.piczo.com
 
Futu ne pc te najkuj pa program...!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Paneli i Kontrollit (¯`·., :: Tutorials & Mesime-
Kërce tek: