ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shpejtoni RAM pa software...!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
N!T!
V.I.P.
V.I.P.
N!T!

Numri i postimeve : 153
Age : 23
Nga Jeni : strellci
Registration date : 20/12/2008

MesazhTitulli: Shpejtoni RAM pa software...!!   Sat Dec 20, 2008 1:29 pm

Shpejtoni Ramin Pa Software

Vrejtje : Nese veproni si kam shkru mir.. nese nuk beni si thash per cdo demtim nuk jap pergjegjsi....!!

1. Separi e krijoni nje shortcut ne desktop.

Pastaj aty ku lexon : Type the location of the item . E shenoni ket :

%windir%\system32\rundll32.exe advapi32.dll, ProcessIdleTasks

Gjdo her kur kompjuteri juaj shkon shum ngadal ateher klikoni ne shortcut dhe do ta shpejtoni kompjuterin tuaj .

Ju Pershendes !!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.dj-niti-a.piczo.com
 
Shpejtoni RAM pa software...!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Paneli i Kontrollit (¯`·., :: Tutorials & Mesime-
Kërce tek: