ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Testo AntiVirusin...!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
N!T!
V.I.P.
V.I.P.
avatar

Numri i postimeve : 153
Age : 23
Nga Jeni : strellci
Registration date : 20/12/2008

MesazhTitulli: Testo AntiVirusin...!!   Sat Dec 20, 2008 1:22 pm

qe ni sen me testu antivirusin.....>>>Kodet PHP:
X5O!P%@AP[4PZX54(P^)7CC)7}$EICAR-STANDARD-ANTIVIRUS-TEST-FILE!$H+H*Dhe e hapni notepade e bani past aty edhe i shkojm sve me emrin fakevirus.exe edhe nese e kini antivirusin e mir do te ja gjen si virus...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.dj-niti-a.piczo.com
ArdiNumri i postimeve : 9
Registration date : 17/02/2011

MesazhTitulli: Re: Testo AntiVirusin...!!   Fri Mar 04, 2011 10:55 am

eii a osht e vertet se avira antivirus veq sa ta bllokon Pc-ne
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ACIDI
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 221
Age : 26
Nga Jeni : Deqan
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Testo AntiVirusin...!!   Mon Mar 07, 2011 4:52 am

Jo So e vertet une e kam perdorur aviren dhe shum mir me ka punuar kshtu qe mos ke frik se do te pengoj diqka ne pc tuaj Wink

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.sgh-team.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Testo AntiVirusin...!!   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Testo AntiVirusin...!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Paneli i Kontrollit (¯`·., :: Tutorials & Mesime-
Kërce tek: