ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Computer Talk v1.0

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ACIDI
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 221
Age : 25
Nga Jeni : Deqan
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Computer Talk v1.0   Tue Nov 02, 2010 5:05 pm

Nje Program shum i mir, qe te flet Pc juaj vetem shenojeni nje teks ne te dhe Ok dhe pastaj do te degjoni duke folur Very Happy
Kodi:
http://loombo.com/bh2tsz80zo1y
_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.sgh-team.tk
 
Computer Talk v1.0
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Paneli i Kontrollit (¯`·., :: Programe-
Kërce tek: