ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 NEW How To Create Account On YouTube (Shqip)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ACIDI
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 221
Age : 26
Nga Jeni : Deqan
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: NEW How To Create Account On YouTube (Shqip)   Fri Aug 20, 2010 5:29 pm


_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.sgh-team.tk
hackersNumri i postimeve : 2
Registration date : 29/08/2010

MesazhTitulli: Re: NEW How To Create Account On YouTube (Shqip)   Sun Aug 29, 2010 9:20 am

Hey broo Qekjo vido qe koka e postuar e shikova dhe pervova qe te regjistrohem por nuk po di si une po veproj sipas vidos por kur po vi ne perfondim qe te hapet accounda nuk po bon po me lyp vendin e shtetit dhe nr e telti une po e bej shtetin albaniaj edhe nr tim te vales por spo me fonksionon.... Me kthe pergjigje te lutem ti ose dikush na forumi ?????
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ACIDI
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 221
Age : 26
Nga Jeni : Deqan
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: NEW How To Create Account On YouTube (Shqip)   Sun Aug 29, 2010 9:25 am

Hmmmm po pasi qe te vish deri te shteti dhe nr dmth. te ka bo ok mir tani te lyp shtetin dhe nr.. ti duhet qe ta klikosh shtetin e sllovenis ne qoft se ke ndonje nr te ipkos dhe pastaj shkruaj nr e ipkos aty ku e lyp numrin ...... pastaj brenda disa sekondave te vjen ni sms ne telin tend dhe aty e ki ni kod dhe pastaj e jep kodin ne vendin e kerkuar ne youtube dhe pastaj te vjen ni sms tjeter ne adresen tuaj ne te cilen je ka regjistrohesh ne youtube dhe e konfirmon ehde pastaj ju jeni antar i youtube SHPRESOJ QE KJO TE NDIMON SADO PAK......??? Very Happy

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.sgh-team.tk
hackersNumri i postimeve : 2
Registration date : 29/08/2010

MesazhTitulli: Re: NEW How To Create Account On YouTube (Shqip)   Sun Aug 29, 2010 9:30 am

Thxxxxx bro e hapa accoun ne youtube pa dyshim qe jeni forumi me i mir ne kosov Edhe nje her shum flm Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ACIDI
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 221
Age : 26
Nga Jeni : Deqan
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: NEW How To Create Account On YouTube (Shqip)   Sun Aug 29, 2010 9:32 am

Asgje bro ketu jam vetem per tju ndimuar............... Very Happy

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.sgh-team.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: NEW How To Create Account On YouTube (Shqip)   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
NEW How To Create Account On YouTube (Shqip)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Lajmet e portalit :: Lajmet e portalit-
Kërce tek: