ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Email Bomber v.4 MSN

Shko poshtë 
AutoriMesazh
gagaga_10Numri i postimeve : 3
Registration date : 10/05/2010

MesazhTitulli: Email Bomber v.4 MSN   Sun Jun 20, 2010 9:16 am

Me Email Bomber mund te dergoni pa kufi emaile te njepasnjeshme pa nderprerje ne
MSN (Hotmail), YahooMail, gmail, etj. Dergesen Mund ta beni vetem Nese keni nje account
ne googlemail eshte leht ta hapni nese skeni ne( http://mail.google.com/mail/signup ).
Dhe pataj Hapni Email Bomber dhe i jepni te dhenat:
1.Emailin tuaj ( ate qe e formuat ne googlemail)
2.Passwordin tuaj
3. Emailin e VIKTIMES ( mund tu dergoni 1 personi ose disa personave pernjeher
nese beni ndarjen keshtu vetonbosi@hotmail.com, rina45@hotmail.com, viki@hotmail.com
pra emailin presje vend te zbrazt prap emajlin keshtu 2 a me shum)
4.Subject ( Titulli i mesazhit )
5. Mesazhi dhe BOMB do te dergohen mesazhe deri sa ta nderpreni ju vete 10 a me sum se 100.
ose shiko tuton http://apphelps.blogspot.com >> DOWNLODO >>> mediafire.com ?zwmnwinmniz

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ACIDI
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 221
Age : 26
Nga Jeni : Deqan
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Email Bomber v.4 MSN   Sat Aug 21, 2010 7:21 am

Spo fonksionon ?

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.sgh-team.tk
 
Email Bomber v.4 MSN
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Paneli i Kontrollit (¯`·., :: Hacking-
Kërce tek: