ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Më në fund vjen Firefox 3.5!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Linux.xXx
S.Moderator
S.Moderator


Numri i postimeve : 40
Registration date : 25/01/2009

MesazhTitulli: Më në fund vjen Firefox 3.5!   Wed Jul 08, 2009 1:09 amMë në fund vjen Firefox 3.5!
Pas pritjes së zgjatur dhe disa versioneve eksperimentale, ekipi i cili punon në shfletuesin e internetit Firefox na e ka dhuruar edhe versionin e tij 3.5.
Firefoxi i ri premton punë më stabile, posaçërisht kur është në pyetje JavaScript, si dhe mbështetje për standardet më të reja..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ihg-crew.c.la
 
Më në fund vjen Firefox 3.5!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Lajmet e portalit :: Lajmet e portalit-
Kërce tek: