ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Së shpejti arrin telefoni Sony PSP?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Linux.xXx
S.Moderator
S.Moderator


Numri i postimeve : 40
Registration date : 25/01/2009

MesazhTitulli: Së shpejti arrin telefoni Sony PSP?   Wed Jul 08, 2009 1:06 am
Së shpejti arrin telefoni Sony PSP?
Kompania Sony në të ardhmen e afërt do të mund të paraqiste edhe telefonin e saj PSP, pohon revista Nikkei Business Daily dhe shton se lajmin e kanë marrë nga burimet e afërta me kompaninë.
Revista pohon se kombinimi i lojës bartëse dhe telefonit të Sony Ericsson do të mund të përmbush...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ihg-crew.c.la
 
Së shpejti arrin telefoni Sony PSP?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Lajmet e portalit :: Lajmet e portalit-
Kërce tek: