ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 nate pagjum

Shko poshtë 
AutoriMesazh
rrushi

avatar

Numri i postimeve : 2
Registration date : 26/02/2009

MesazhTitulli: nate pagjum   Wed Apr 01, 2009 1:16 am

ne driten e henes meditoj ne vetmi mbi koken time yjet lozin ne qetesi
shpirti kerkon drit e zemra kenaqesi te jetosh pa shpres je yll ne vetmi

olltarin ku qendron ma rrefe ti mua
fotomorgan mu bere ne bebzat e syve

nkrevat e shtrir valvitem pa gjum ne sy
dita dhe nata pershendeten nlargesi

o jete o vdekje do vazhdoj me ty ...[b]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ACIDI
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 221
Age : 26
Nga Jeni : Deqan
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: nate pagjum   Wed Apr 01, 2009 1:18 am

Uuuuu shum e mir bre evevevev

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.sgh-team.tk
 
nate pagjum
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Diskutime të ndryshme (¯`·., :: Poezi-
Kërce tek: