ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Iluzion në mes

Shko poshtë 
AutoriMesazh
henaNumri i postimeve : 4
Registration date : 06/03/2009

MesazhTitulli: Iluzion në mes   Sat Mar 07, 2009 7:14 am

ILUZION NË MES

Ata,
Të gjithë,
Dhe une, dhe ti
Asaj qe i thërrasim jetë,…
E jetojmë mes dhimbjes dhe vdekjes.
… që do të thot jetojmë mes iluzioneve të jetës
Të gjithë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Iluzion në mes
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Diskutime të ndryshme (¯`·., :: Poezi-
Kërce tek: