ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 me i mshef folderat

Shko poshtë 
AutoriMesazh
florentinaNumri i postimeve : 9
Registration date : 06/02/2009

MesazhTitulli: me i mshef folderat   Sat Feb 07, 2009 1:48 am

Per ta fshehur folderin vepro keshtu:
Klikojm me te djathten ne folderin qe don ta fshehesh pastaj properties pastaj costumize pastaj change icon ku dalin disa icona te cilet mud ti lësh si icon te folderit,ti diku ne mes i gjen tri icna te padukshme dhe klikon ne njeren prej tyre dhe klikon OK.Pastaj prap klikon ne shkronjat e emrit te folderit me te djathten dhe klikon rename ku e shtype mban te shtypur ALT + 255 pernjeher pra dhe edhe emri iu fshihet pra folderi humbet por ti e din vendin ku e ke lene pra klikon ne at vend ku ka mbetur.Sukses Tung.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Denn1s
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Numri i postimeve : 91
Age : 25
Nga Jeni : Peja
Registration date : 23/01/2009

MesazhTitulli: Re: me i mshef folderat   Sat Feb 07, 2009 4:09 am

osht e postume 1her ama Mir Mir Very Happy ThnX per k1t s3n
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Linux.xXx
S.Moderator
S.Moderator


Numri i postimeve : 40
Registration date : 25/01/2009

MesazhTitulli: Re: me i mshef folderat   Fri Jul 24, 2009 3:09 am

Mbyllet

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ihg-crew.c.la
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: me i mshef folderat   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
me i mshef folderat
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Paneli i Kontrollit (¯`·., :: Hacking-
Kërce tek: