ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 shkuaj pa tastier

Shko poshtë 
AutoriMesazh
goni
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Numri i postimeve : 84
Registration date : 24/01/2009

MesazhTitulli: shkuaj pa tastier   Sat Feb 07, 2009 1:28 am

Nëse keni probleme me duart apo preferoni të përdorni miun për të shkruar, mund t’ju vijë në ndihmë tastiera e Windows-it. Shkoni te Start/All Programs/Accessories/Accessibility dhe klikoni “On-Screen Keyboard”. Klikoni OK për të zbrazur dritaren dhe më pas nisni të shkruani. Windows ju lejon ta konfiguroni “tastierën” në mënyrë të tillë që butonat të shtypen vetë, thjesht duke kaluar mbi ta kursorin e miut. Këtë opcion dhe intervalin midis dy karaktereve mund ta aktvizioni duke zgjedhur “Typing Mode” te menyja Settings.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
shkuaj pa tastier
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Paneli i Kontrollit (¯`·., :: Programe-
Kërce tek: