ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 me shpejt hard diskun

Shko poshtë 
AutoriMesazh
goni
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Numri i postimeve : 84
Registration date : 24/01/2009

MesazhTitulli: me shpejt hard diskun   Sat Feb 07, 2009 1:21 am

Hin run - > sysedit.exe pastaj e shihni dritaren me emer

( c:/windows/system.ini

aty e shihni shifren [386enh]

nder kit shifer e krijoni ni rresht ri edhe e shkruni kto ( Irq14=4096 )

klikoni tona aty nalt File -> Save dilni krejt

restarto pc dhe e sheh dukshem qi punon ma mire pc dhe ma shpejt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
me shpejt hard diskun
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Paneli i Kontrollit (¯`·., :: Programe-
Kërce tek: