ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 programe per pc

Shko poshtë 
AutoriMesazh
goni
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Numri i postimeve : 84
Registration date : 24/01/2009

MesazhTitulli: programe per pc   Sat Feb 07, 2009 1:19 am

mund të shtini apo edhe të shkarkoni programe për pc në bas të mundsive vetëm programe falas .

www.divx.com

asht program që mund të shiqoni filma dvd etjera si dhe shum mundsi tjera .gratis.

www.winamp.com

kjo asht një radio që jep shum mundsi dëgjuar muzik si dhe shiku programe televizive si dhe videoklipe tjera provojeni vet.gratis.

www.zattoo.com ose .
ky program asht vetem per tv ne zvicer austri dhe gjermani per vende tjera nuk di sa ka efekt provone nuk kushton asgjë.

disponim të mir .
Musafir
Vizitor
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
programe per pc
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Paneli i Kontrollit (¯`·., :: Programe-
Kërce tek: