ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Faqe Per Sms Falas

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Denn1s
S.Moderator
S.Moderator
Denn1s

Numri i postimeve : 91
Age : 25
Nga Jeni : Peja
Registration date : 23/01/2009

MesazhTitulli: Faqe Per Sms Falas   Fri Feb 06, 2009 9:13 pm

1. http://www.startino.de - duhet te regjistroheni ( 1 sms ne dite)
2. http://www.zuerichbynight.ch - duhet te regjistroheni (3 sms ne dite)
3. http://www.locomoby.com - duhet te regjistroheni (5 sms ne dite, nuk punon ne vala 900, regjistrimi me numra tjere mund te behet)
4. http://www.doah.de/freemail/ - duhet te regjistroheni (me nje regjistrim 5 sms falas, mund te regjistroheni disa here me e-mail adresa te ndryshme)
5. http://www.talk4all.de - pa u regjistruar mund te dergoni 2 sms ne dite prej ores 10 - 22
6. http://www.alleskostenlos.ch - pa u regjistruar mund te dergoni 3 sms ne dite prej ores 10 - 22
7. http://www.neversquare.com - me regjistrim fitoni 50 kredi, cdo jave ju shtohen kredi vetvetiu, mund te dergoni, sms, mms, wallpapers, etj., nuk punon ne vala 900
8. http://www.messageplanet.com - pa u regjistruar mund te dergoni sms ne disa vende te botes
9. http://www.msxstudios.de - duhet te regjistroheni, pasi te regjistroheni kliko ne sms e me pastaj ne 2 banera te kesaj faqe dhe do t'ju hapet rubrika per te derguar sms, mund te dergoni 1 sms cdo nje ore.
10. http://www.flirt-to-date.de - duhet te regjistroheni,
11. http://sms.pronome.de/ - duhet te regjistroheni, 1 sms ne dite
12. http://www.teamspace.com, - me nje regjistrim 5 sms falas, mund te regjistroheni disa here.
13. http://www.djrichy.ch, - duhet te regjistroheni, 1 sms ne dite
14. http://www.sms.search.ch, - duhet te regjistroheni, 1 sms ne dite
15. http://www.smscheabit.com/free/ - pa u regjistruar mund te dergoni sms ne disa vende te botes.
16. http://www.interspot.com - duhet te regjistroheni, mund te dergoni sms pa kufi, e meta e kesaj webfaqe eshte se ndonjehere nuk dergon sms mirepo ndonjehere eshte shume e shpejte.
17. http://www.lerntippsammlung.de - duhet te regjistroheni dhe do te fitoni kredi, pastaj me referime mund te fitoni ende sms falas.
18. http://www.yesmms.com, - duhet te regjistroheni 500 sms ne muaj, mirepo punon vetem per disa shtete.
19. http://www.forenrat.de/freemail/index.php, - duhet te regjistroheni (me nje regjistrim 5 sms falas, mund te regjistroheni disa here me e-mail adresa te ndryshme)
20. http://www.sooms.de - duhet te regjistroheni, 1 sms ne dite
21. http://www.cellebrum.com, - duhet te regjistroheni dhe fitoni 50 kredi, mund te fitoni ende kredi me referime.
22. http://www.esms.net - me nje regjistrim fitoni 10 sms, mund te regjistroheni disa here me e-mail adresa tjera.
23. http://www.chasecount.ch - pa u regjistruar mund te dergoni 1 sms ne dite, ka te kufizuar kontigjentin e sms-ave ne dite ne 50.
************************************************** ****
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Faqe Per Sms Falas
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Paneli i Kontrollit (¯`·., :: Tutorials & Mesime-
Kërce tek: