ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 si Ta Qelim Start-in Me Shpejt

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Denn1s
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Numri i postimeve : 91
Age : 24
Nga Jeni : Peja
Registration date : 23/01/2009

MesazhTitulli: si Ta Qelim Start-in Me Shpejt   Fri Feb 06, 2009 8:52 pm

Shko Start
Run
shkruaj regedit
dhe vazdhdo ok
gjeje kete
HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Desktop\
ne anen e djatht te dritares gjeje " MenuShowDelay " kliko dy here mbi te dhe ne dritaren tjeter qe hapet
ndrysho vleren(default eshte 400 ) ne 100 apo me pak
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
si Ta Qelim Start-in Me Shpejt
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Paneli i Kontrollit (¯`·., :: Tutorials & Mesime-
Kërce tek: