ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si mi Fshi My Recent Documets prej Startit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Denn1s
S.Moderator
S.Moderator
Denn1s

Numri i postimeve : 91
Age : 25
Nga Jeni : Peja
Registration date : 23/01/2009

MesazhTitulli: Si mi Fshi My Recent Documets prej Startit   Fri Feb 06, 2009 8:51 pm

Per ta fshir Recent Documents prejt te Start Menu veprojm keshtu:

Klikojm me anen e djatht te miut te Start dhe shkojm Properties klikojm Costumize pastaj te Advanced tab, poshte Recent documents e bejm uncheck (dmth ja hekim at tikun) List my most recently opened documents dhe OK
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si mi Fshi My Recent Documets prej Startit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Paneli i Kontrollit (¯`·., :: Tutorials & Mesime-
Kërce tek: