ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te krijojm nje ERROR ne notepade...!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
N!T!
V.I.P.
V.I.P.
N!T!

Numri i postimeve : 153
Age : 23
Nga Jeni : strellci
Registration date : 20/12/2008

MesazhTitulli: Si te krijojm nje ERROR ne notepade...!!   Sat Dec 20, 2008 1:12 pm

Krijojm Nje ERROR Me NotePad:


Kodi:
1.Hapim NotePadin
2.E Shkruajm Kete: x =msgbox("KM", 0+16, "By:System-Coder")
3.Shkoni Save As Dhe E Ruani .vbs

4.Dhe Tani Mund Ta Qelni Errorin Tend Se I Demshem Per Pc Vet E Kom Provu...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.dj-niti-a.piczo.com
 
Si te krijojm nje ERROR ne notepade...!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Paneli i Kontrollit (¯`·., :: Tutorials & Mesime-
Kërce tek: