ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Bonja Lock Pc-s Tonde Me nje Klikim

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Denn1s
S.Moderator
S.Moderator
Denn1s

Numri i postimeve : 91
Age : 25
Nga Jeni : Peja
Registration date : 23/01/2009

MesazhTitulli: Bonja Lock Pc-s Tonde Me nje Klikim   Fri Feb 06, 2009 8:45 pm

Ok ky osht ni trick qe ju mundson qe ta boni LOCK PC-n pa ja bere LogOff ...

Kjo vlen nqs e keni PC tuaj me Password ...

1. Kliko me te djathten e mausit dikun ne Desktop

2. Shko te opcioni New

3. Zgjedh Shortcut

4. Ne Dritaren e Dialogut shkruaj kete

rundll32 user32.dll,LockWorkStation

5. Kliko Next

6. Tani Emertoje si te duash !

7. Kliko Finish

Tani shko ne desktop dhe kliko mbi at qe ke krijuar dhe do te kesh rezulltatin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Bonja Lock Pc-s Tonde Me nje Klikim
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Paneli i Kontrollit (¯`·., :: Tutorials & Mesime-
Kërce tek: