ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Krijo Faqen Startuese Me emrin Tend sikur Google Qe osht:D

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Denn1s
S.Moderator
S.Moderator
Denn1s

Numri i postimeve : 91
Age : 25
Nga Jeni : Peja
Registration date : 23/01/2009

MesazhTitulli: Krijo Faqen Startuese Me emrin Tend sikur Google Qe osht:D   Fri Feb 06, 2009 8:43 pm

Se pari zgjidhni dizajnin e pastaj shenoni Ermin Psh Fatos
edhe shko create automatikisht do te keni dizajnin me emrin tuaj,
dhe mund ta lini linkun me dizajn si faqe startuese si mbas deshires tuaj
si psh. ne forn e googles, harrypoter, star wars, matrix cocacola etj

ja linku:
http://funnylogo.info/create.asp

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Krijo Faqen Startuese Me emrin Tend sikur Google Qe osht:D
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Paneli i Kontrollit (¯`·., :: Tutorials & Mesime-
Kërce tek: