ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te Incizojm CD pa prog!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Denn1s
S.Moderator
S.Moderator
Denn1s

Numri i postimeve : 91
Age : 25
Nga Jeni : Peja
Registration date : 23/01/2009

MesazhTitulli: Si te Incizojm CD pa prog!!   Fri Feb 06, 2009 8:37 pm

Se pari e fusim cd e zbrazur dhe pastaj hyjme ne Cd Room,
Pastaj filet te cilet doni ti incizoni ne cd e bani Copy


Pastaj te Cd e bani Paste


Pastaj File te cilat i keni bo paste ne cd doken keshtu


Ne anen e majt te Dritares e shytpni Write these file to Cd ..


Pastaj ju paraqitet nje dritare e cila te pyet disa opcione edhe emrin e Cd pastaj e shtypni butonin Next..

Tani duheni te pritni derisa te mbushet ,
ku me posht te tregon se sa koh duhesh me prit.


Pasi qe te kryhet do tju paraqitet kjo dritare te cilen duheni ta shtypni buttonin Finish.


Tani Filet te cilet i keni kopjuar aty jan ne C
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si te Incizojm CD pa prog!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Paneli i Kontrollit (¯`·., :: Tutorials & Mesime-
Kërce tek: