ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 How to Import a MSN signature sound...!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
N!T!
V.I.P.
V.I.P.
N!T!

Numri i postimeve : 153
Age : 23
Nga Jeni : strellci
Registration date : 20/12/2008

MesazhTitulli: How to Import a MSN signature sound...!!   Sat Dec 20, 2008 1:11 pm

Qka me nevojitet ky mesim mua?

Keni verejt qe me hyrjen e disa personave ne linje (Online) ne MSN Messenger, fillon nje kenge qe ne kompjuterin tuaj nuk eshte i leshuar. Tani e pyetni veten se si mund te ndodh kjo dhe qka eshte me rendesi me shume per ju, si mund ta beje edhe une kete? Ketu e keni zgjidhjen.

Qka me nevojitet per Punen e Metejshme?

Ju nevojitet Kyqje ne internet dhe WLM (Windows Live Messenger) cilindo version, ne kete tutorial kam perdore vete WLM 9.0.

Qka duhet te bej per te shtuar nje singature sound ne emaila adresen time?

Hapeni email adresen tuaj;
Tools;
Options...;Sounds;
Change Sound;
Add a new sound;
aty zgjedheni kengen e preferuar;Ketu rregullon pjesen e preferuar;
Done;P.S.: Nese nuk deshironi qe ndonjerit prej kontakeve tuaj te iu leshohet automatikisht signature sound, vetem shkoni tek Mute my contacts' Signature Sounds dhe e beni tik, ja pra edhe screenshoti:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.dj-niti-a.piczo.com
 
How to Import a MSN signature sound...!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Paneli i Kontrollit (¯`·., :: Tutorials & Mesime-
Kërce tek: