ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Poezi Qesharake

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Denn1s
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Numri i postimeve : 91
Age : 24
Nga Jeni : Peja
Registration date : 23/01/2009

MesazhTitulli: Poezi Qesharake   Fri Feb 06, 2009 8:14 pm

Na shkruni njeher ju forumista ca poezi te bukura dashurie dhe per te qesh sa te Lodhemm pak te gjithe. Pastaj me duhen per te bere per vete VajzaT:P se i pelqejne shume keto lloj poezish. Shkruani sa tju lodhet dora.....!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Denn1s
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Numri i postimeve : 91
Age : 24
Nga Jeni : Peja
Registration date : 23/01/2009

MesazhTitulli: Re: Poezi Qesharake   Fri Feb 06, 2009 8:15 pm

Syri yt i bukur,
Vdeksha une per ty,
Buza jote e kuqe,
Vdeksha une per ty,
Faqja jote si pjeshke,
Vdeksha une per ty,
Floket e tu si pras,
Vdeksha une per ty,
Ah ai shoku yt dje,
Krah per krahu me ty
Vdeksh ti ishallla.
Vdekshi qe te dy...!!!

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Poezi Qesharake
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Diskutime të ndryshme (¯`·., :: Dashuria-
Kërce tek: