ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 ne te dy biseduam

Shko poshtë 
AutoriMesazh
tikiNumri i postimeve : 6
Registration date : 06/02/2009

MesazhTitulli: ne te dy biseduam   Fri Feb 06, 2009 10:31 am

Ne te dy biseduam
dhe dikur na erdhi dita dhe u takuam
u takuam por ne momentin qe u takuam
un ne ty u dashurova dy pika lot
me ran ne tok te thash..... te dua pergjithmon
ti nuk mu pergjigje me le te vuaj
dhe te rri ne mendime
e pres pergjigjen tande
te me tregosh se se a mundesh te me dashurosh
per ty M......... un po vuaj
per ty M..... . po lotoj
per ty M..... po mendoi
M.... te dashuroiiiii ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
ne te dy biseduam
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Diskutime të ndryshme (¯`·., :: Poezi-
Kërce tek: