ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 peshndetje per te gjith antaret

Shko poshtë 
AutoriMesazh
florentinaNumri i postimeve : 9
Registration date : 06/02/2009

MesazhTitulli: peshndetje per te gjith antaret   Fri Feb 06, 2009 10:27 am

i peshendes te gjith antaret e kti Forumi veqanarish gonin Very Happy kaloni qaste te mira
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
shqipts
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Numri i postimeve : 62
Age : 26
Nga Jeni : isniq
Registration date : 15/01/2009

MesazhTitulli: Re: peshndetje per te gjith antaret   Wed Feb 11, 2009 10:25 am

FLM FLM gjithashtu te pershendesim edhe ty florentina dhe te deshirojm mirese ardhje ne SGH_TEM.TK
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://windows-king.tk/
Denn1s
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Numri i postimeve : 91
Age : 25
Nga Jeni : Peja
Registration date : 23/01/2009

MesazhTitulli: Re: peshndetje per te gjith antaret   Thu Feb 12, 2009 7:46 am

Mir Se Vjen Kalo Mir ne Sgh-Team
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
goni
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Numri i postimeve : 84
Registration date : 24/01/2009

MesazhTitulli: Re: peshndetje per te gjith antaret   Fri Feb 13, 2009 6:21 am

mir se erdhe ne sgh-team.tk
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ACIDI
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 221
Age : 26
Nga Jeni : Deqan
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: peshndetje per te gjith antaret   Fri Feb 20, 2009 6:07 am

Shpresojm se do te kalojm mir

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.sgh-team.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: peshndetje per te gjith antaret   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
peshndetje per te gjith antaret
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Diskutime të ndryshme (¯`·., :: Përshëndetje dhe Urime-
Kërce tek: