ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 dashuria eshte ........

Shko poshtë 
AutoriMesazh
goni
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Numri i postimeve : 84
Registration date : 24/01/2009

MesazhTitulli: dashuria eshte ........   Wed Feb 04, 2009 8:05 am

dashuria eshte nje gje shume e bukur deri sa te duan dyte njeri tjetrin, eshte diq qe te humbe dhe te sjell ne nje bote tjeter, te ben me te lumturin ne bote.
Por kure te ndahet ose te tradheton aj persone qe aq forte e done, te shtine nder dhe.
Per ta dashuruar dike, duhesh te apish dhe te marish(jo gjera finaciare), duhesh ta kesh partnerin/en shoke, te kesh besim ndaj ti/saj, mos ta tradhetosh, mos me genjyer.
Por duhesh te jeshe gjithnji real, keto gjera jane qe te bejne te lumtur ne dashuri.

P.s. shpresoj qe do te dashurohesh ndonjehere, te uroj fate dhe lumturi ne dashuri.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
dashuria eshte ........
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Diskutime të ndryshme (¯`·., :: Dashuria-
Kërce tek: