ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 afersisht i dashur

Shko poshtë 
AutoriMesazh
goni
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Numri i postimeve : 84
Registration date : 24/01/2009

MesazhTitulli: afersisht i dashur   Thu Jan 29, 2009 9:40 am

1)...Afarist i dashur, ka kohe qe s`jena pa: KU JE BRE p***i I NANES!!!
2)...ku je qe u vanove kaq shum?: KU JE BRE MA QIFSH k***n!!!
3)...hjeku prej tij se ai eshte i kulturuar dhe pedant: HIQU ATI PEDERI!!
4)...Nuk e ke lexu mire maraveshjen tone: KU I KE SYT E TI QIFSHA SYT!!!
5)...Mos ban hajgáre me mu: MOS U ZAJEBAT ME MU!!!!!
6)...Nuk e ke mir aspak: QIJU MORE!!!
7)...Kjo qka po thoni nuk eshte e vertet: MOS HA m*t!!!
Cool...Ju befte mire: MERNI FRYM(A PO TA KONA, QIFSHA NONEN)!!!
9)...Qfar pune punon ai ne firmen tone: KUSH k**i ESHTE AI?!!!
10)...Sekretaresha e jote shum simpatike: A PE QIN KETE p**h DIKUSH?-QAE KISHA q*!!!
11)...Momentalisht nuk na vyne kurfar reklamash: QA k**i M´VYN REKLAMA!!
12)...Mendoj se mendimin e tij sduhet ta marim parasysh: KUSH Po E QIN!!
13)...eshte e lehte per ne, seshte kurgja: "PIQKIN DIM"!!!
14)...Nuk e japin mallin me kredit: PO,,,,,,,,,k***n TA JAPIM ME RATA!!!
15)...kjo eshte e pamundur: N KAR TE DEKNIVE!!!
16)...At ligj nuk duhet me e pranu: QIFSHA LIGJIN!!!
17)...Me ne funde: NE GUXHE TE KARIT !!!!
18)...Po me nervozon: MKE HYP NE GUXHE TE KARIT !!!
19)...Pse po idhnoheni: SHKA NKARI KI ?!!!
20)...E teprove: JA QIVE NANEN !!!
21)...Me falni: QIJA NONEN SE KURGJO SU BE !!!
22)...Ai seshte askushi per mu: MA HANGT k***n !!!
23)...Nuk du dhe nuk du: DU k***n !!!
24)...(kur bene be)pasha besen: MA RROFSHE BÖTHEN !!!
25)...Faleminderit: TU RRIT k**i!!!
26)...Mos bë shaka!: MOS JA q* BITHEN E NANES!!!
27)...A ke ndonje femen?: A KI FAR p***i ose A PO E RREH VENIN!!!
28)...A ke ndonje problem?: A PO TA TARASHKAT NAJKUSH k***n?
29)...Si nuk te vjen turp: HE MORE LOP!!!
30)...Pse me shiqon ashtu? QA k**i PO MI HAP SYT!!!
31)...Tung: HAJ NANA JOTE !!!
31)...Te lutem largohu: A PE QIN NANEN KADALE !!!
32)...Mos qaj: QA k**i PO PERRQYRRESH!!!
33)...Ka mbet shtatzene: I KA MET N'DOR RRASPIJA !!!
34)...Kjo qenka femen e mir: KHUU QFAR p****i !!!
35)...Me ka mahnitur: M'KA LAJT !!!
36)...Isha kurreshtar: MU KRU BITHA!!!
37)...Shpresova kot: MAJTA YMYT N'KOQE T'DASHIT!!!
38)...Mos shpreso: S'TA KA q* DHAMI !!!
39)...Ke humbur: TU KA RRAS k**i !!!
40)...Eshte i qmendur: E PASKA HEK NI GAJLE !!!
41)...Me ke nevrikosur: MI RROFSH KOQET!!!
42)...Nuk ke mundur te durohesh: SU BA PA HANGER m*t A !!!
43)...Mos fol budallakina: LE MOS MA GJIGAV k***n !!!
44)...Eshte lenduar: JA PASNA q* NANEN !!!
45)...Mjafton: BOLL SE JA QIJTEM NANEN !!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
afersisht i dashur
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Diskutime të ndryshme (¯`·., :: Bota Erotike-
Kërce tek: