ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kerkes Per Këng

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Denn1s
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Numri i postimeve : 91
Age : 24
Nga Jeni : Peja
Registration date : 23/01/2009

MesazhTitulli: Kerkes Per Këng   Mon Jan 26, 2009 10:59 am

Ktuu Muni me bo kerkesa per ndonje kong qe skeni mujt me gjet ne internet veq tregoni emrin dhe mbiemrin e kengetarit dhe emrin e kenges:D pasi qe te behet kerkesa dhe te merret nga ne do te postojm download linkun e asaj kenge Thnx per mirkuptim:D:D

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Kerkes Per Këng
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Multimedia (¯`·., :: Muzikë e Huaj-
Kërce tek: