ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si Tja Hekim Shortcut-it Shigjeten

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Denn1s
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Numri i postimeve : 91
Age : 24
Nga Jeni : Peja
Registration date : 23/01/2009

MesazhTitulli: Si Tja Hekim Shortcut-it Shigjeten   Sun Jan 25, 2009 4:24 am

Hekja shigjeten e vogel Shortcut ...

--------------------------------------------------------------------------------

Shko
Start RUN tani regedit ne regedit shko
HKEY_CLASSES_ROOT
pasi ta hap kete e lyp fajllin me emer
lnkfile
e hap ket fajll edhe ne anen e djatht shkon e fshin
fajllin me emer "IsSHortcut"
pastaj e lyp fajllin me emer piffile ne te njejten direktori
shko edhe aty e fshin fajllin me emer "IsSHortcut"
dhe pas ristartimit te PC-s do te hiqen shigjetat e vogla te ikonave

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si Tja Hekim Shortcut-it Shigjeten
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Paneli i Kontrollit (¯`·., :: Programe-
Kërce tek: