ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Merr passat qe jon te ruajtur ne Mozilla fireFox...!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
N!T!
V.I.P.
V.I.P.
avatar

Numri i postimeve : 153
Age : 22
Nga Jeni : strellci
Registration date : 20/12/2008

MesazhTitulli: Merr passat qe jon te ruajtur ne Mozilla fireFox...!!   Sat Dec 20, 2008 1:06 pm

nje mesim ne mozilla firefox

--------------------------------------------------------------------------------


Kodi:
ky mesin esht se kush ka hy ne mozilla iu ka ruajtur passwordi ja pra veprojm kshtu
1.ehapim firefox
2.zgjedhim tools dhe shkojm options
3.ma nalt e kena securite klikojm aty edhe ma posht e ki saved password
4.edhe tani shkon show password edhe dalin password qi jan rujt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.dj-niti-a.piczo.com
 
Merr passat qe jon te ruajtur ne Mozilla fireFox...!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Paneli i Kontrollit (¯`·., :: Tutorials & Mesime-
Kërce tek: