ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shqiptari ne greqi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ACIDI
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 221
Age : 26
Nga Jeni : Deqan
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Shqiptari ne greqi   Sat Jan 24, 2009 2:09 pm

Shqiptari ne greqi

--------------------------------------------------------------------------------

Nje emigrant shqiptar ne Greqi vjen per pushime ne Shqiperi dhe fillon tu tregoje shokeve per jeten atje:
-une ç'pronar kam une .Ma shpirt mire nuk ka .Ka nje vile te madhe tre kat,ka edhe nje pishine 2 metra .A po e merr me mend.
Kaq burre i mire eshte sa na ka premtuar se do ta mbushe edhe me uje tongue

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.sgh-team.tk
shqipts
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Numri i postimeve : 62
Age : 26
Nga Jeni : isniq
Registration date : 15/01/2009

MesazhTitulli: Re: Shqiptari ne greqi   Sun Jan 25, 2009 5:00 am

hahaha e fort koka qikja Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://windows-king.tk/
goni
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Numri i postimeve : 84
Registration date : 24/01/2009

MesazhTitulli: Re: Shqiptari ne greqi   Wed Feb 04, 2009 9:50 am

hahhahhahahahhahaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Shqiptari ne greqi   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Shqiptari ne greqi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Diskutime të ndryshme (¯`·., :: Humor & Gjëegjëza-
Kërce tek: