ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 A vlen te ipet jeta per dashuri?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ACIDI
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 221
Age : 26
Nga Jeni : Deqan
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: A vlen te ipet jeta per dashuri?   Sat Jan 24, 2009 2:00 pm

A vlen te ipet jeta per dhashuri
Une mendoj se po dhe jo ku me e dit nash osht tu em Tradhtu

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.sgh-team.tk
 
A vlen te ipet jeta per dashuri?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Diskutime të ndryshme (¯`·., :: Dashuria-
Kërce tek: