ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 a sa do ta provoja perseri ate puthje

Shko poshtë 
AutoriMesazh
goni
S.Moderator
S.Moderator
goni

Numri i postimeve : 84
Registration date : 24/01/2009

MesazhTitulli: a sa do ta provoja perseri ate puthje   Sat Jan 24, 2009 11:52 am

Te putha, me puthe.
Te embla buzet e tua,
e embel qe dhe puthja.
Ah sa do doja ta provoja perseri ate puthje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ACIDI
Admin
Admin
ACIDI

Numri i postimeve : 221
Age : 26
Nga Jeni : Deqan
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: a sa do ta provoja perseri ate puthje   Tue Apr 13, 2010 10:24 am

UFFFF QKA PO MA QON MALLIN .............!!!!!!!!

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.sgh-team.tk
 
a sa do ta provoja perseri ate puthje
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Diskutime të ndryshme (¯`·., :: Poezi-
Kërce tek: