ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 TRADHTARE!!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
goni
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Numri i postimeve : 84
Registration date : 24/01/2009

MesazhTitulli: TRADHTARE!!!   Sat Jan 24, 2009 11:49 am

TRADHTARE!!!

Tradhtare fajtore
s'meriton të flas
por meriton përjetë
t'mallkoj e në fund të vras

si pate mëshirë
nga unë me u larguar
zemrën time të pa fat
rënd e ke tradhtuar

do të mallkoj për jetë
me lot të pandarë në sy
dhe kurrë s'do të harroj
këtë zezë e tradhëti
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Denn1s
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Numri i postimeve : 91
Age : 25
Nga Jeni : Peja
Registration date : 23/01/2009

MesazhTitulli: Re: TRADHTARE!!!   Thu Mar 05, 2009 9:24 am

oooooooooo moj tradhtare-4-
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
goni
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Numri i postimeve : 84
Registration date : 24/01/2009

MesazhTitulli: Re: TRADHTARE!!!   Sat Mar 07, 2009 4:47 am

hehehehehe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ACIDI
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 221
Age : 26
Nga Jeni : Deqan
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: TRADHTARE!!!   Sat Mar 07, 2009 5:01 am

Ani thoj se femrat nuk te TRADHTOJN Evil or Very Mad

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.sgh-team.tk
KinG-CrownNumri i postimeve : 10
Registration date : 23/01/2009

MesazhTitulli: Re: TRADHTARE!!!   Sat Mar 07, 2009 5:47 am

e moj TRADHTARE fort shpirt lig jon femrat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: TRADHTARE!!!   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
TRADHTARE!!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Diskutime të ndryshme (¯`·., :: Poezi-
Kërce tek: