ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te ndryshojme Startin :)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
N!T!
V.I.P.
V.I.P.
N!T!

Numri i postimeve : 153
Age : 23
Nga Jeni : strellci
Registration date : 20/12/2008

MesazhTitulli: Si te ndryshojme Startin :)   Sat Dec 20, 2008 1:05 pm

Ne ket tuto do ju tregoj se si te ndryshoni Startin ...

Per ta ndryshuar duhet ta downloadoni kete program

Costum Start 1.2 Ket mund ta downloadoni Ketu

rapidshare.com/files/12224166...t_PHG.rar.html

E shkruani aty emrin qe deshironi te kete dhe Prekni Aply Ja si ne foto
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.dj-niti-a.piczo.com
 
Si te ndryshojme Startin :)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Paneli i Kontrollit (¯`·., :: Tutorials & Mesime-
Kërce tek: