ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Merre veq mp3 prej YOUTUBE.COM

Shko poshtë 
AutoriMesazh
denimsnNumri i postimeve : 3
Registration date : 24/01/2009

MesazhTitulli: Merre veq mp3 prej YOUTUBE.COM   Sat Jan 24, 2009 10:07 am

tung nga une denimsn dhe tani do tju tregoj si me e marr vetem mp3 prej youtubes atehere shkojm :d
1.e kopjoni linkun e muzikes psh
2.shkoni tek www.flv2mp3.com edhe bone paste
3.download shpresoj se me kuptuat Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Merre veq mp3 prej YOUTUBE.COM
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Paneli i Kontrollit (¯`·., :: Tutorials & Mesime-
Kërce tek: